خانه

Beyasun Industrial Co.,Ltd

نمایه شرکت

شرکت صنعتی Beyasun، آموزشی ویبولیتین

شرکت ما، Beyasun Industrial Co.Ltd در نان شهر، استان فوجیان چین واقع شده است، که تولید کننده حرفه ای محصولات بهداشتی یکبار مصرف مانند پوشک بچه، شلوار کوتاه کت و شلوار کودک، پوشک بزرگسال، دستمال مرطوب، دستمال بهداشتی و جوراب شلواری، پد تخت یکبار مصرف، حوله فشرده و غیره. کارخانه ما حدود 35000 متر مربع را پوشش می دهد. ما یکی از تولید کنندگان با بالاترین تکنولوژی در جهان با خطوط تولید اتوماتیک است.

مدیریت پیشرفته من به شرکت خوب و محصولات با کیفیت منجر می شود. "Goodkids"، "Babyking"، "Drycare" "Wesburg"، "Healthy"، "Camera"، "Baby Smooth"، "Jender Loyal"، "Prodigy"، "Baby Care" ... این ها مارک های مزیت رقابتی ما و شبکه های فروش اغلب کشورهای و مناطق را گسترش داده اند. ما می توانیم بیش از 100 مورد مختلف با مشخصات مختلف ارائه دهیم. ما هم اکنون محصولات خود را به کانادا، ایالات متحده آمریکا، آمریکای جنوبی، آسیای جنوب شرقی، شرق میانه، آفریقا و برخی از کشورهای دیگر و مناطق صادر کرده ایم.


با توجه به تمرکز ما بر مدیریت سخت و همکاری خوب بین بخش ها، مقیاس شرکت ما به تدریج گسترش یافته است. ما گواهینامه ISO9001: 2008، CE، QC، FDA را گذرانده ایم. کیفیت ما شهرت خوبی در خانه و خارج از کشور دارد و گردش مالی ما سال به سال افزایش می یابد. ما معتقدیم که ما می توانیم با مشتریان در خانه و خارج از کشور برای ایجاد یک آینده بهتر، کار کنیم.

بیایید با هم، ما آن را بهتر خواهیم کرد!

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

تاریخ ما

--- Beyasun شرکت صنعتی، با مسئولیت محدود

Beyasun Industrial Co.,Ltd
Beyasun Industrial Co.,Ltd
Beyasun Industrial Co.,Ltd
Beyasun Industrial Co.,Ltd
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای جنوبی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : "Goodkids"، "Babyking"، "Drycare" "Wesburg"، "Healthy"، "Camera"، "Baby Smooth"، "Lending Loyal" "Care Easy" "Novo Care"

تعداد کارمندان : 270~300

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Beyasun Industrial Co.,Ltd گواهینامه ها چین Beyasun Industrial Co.,Ltd گواهینامه ها چین Beyasun Industrial Co.,Ltd گواهینامه ها